Перелік всіх новин

Зменшення соцвиплат може кинути 40 тисяч дітей за межу бідності

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Внутрішня урядова оцінка, копію якої бачили журналісти газети Guardian показує, що зниження горішньої межі соціальних виплат може мати жахливі наслідки для тих сімей, чиї батьки не будуть спроможні знайти додаткової праці.

Десятки тисяч дітей постають перед загрозою впасти глибоко за межу бідності через плани нового уряду знизити горішню межу соціальних виплат малозабезпеченим сім'ям.

Заплановане зниження горішньої межі соціальних виплат з 26000 за рік до 23000 за рік було проголошене в середу у Промові Королеви.

Міністри стверджують, що обмеження видатків на соціальні потреби буде справедливим кроком по відношенню до платників податків.

Внутрішня урядова оцінка показує, що 40 тисяч дітей можуть опинитись за межею бідності, якщо їх батькам не вдасться знайти додаткової праці і це на додаток до тих 50 тисяч дітей, котрі вже перебувають за межею бідності, як результат врізання допомоги попереднім коаліційним урядом.

Житлові асоціації також передбачають, що якщо уряд все ж таки запровадить обіцяні обмеження, то у них виникнуть дуже серйозні проблеми зі значним зростанням боргів у сплаті за оренду житла. Також зростуть примусові виселення людей, які призведуть до зростання кількості бездомних. Подібні статті:
джерело: http://www.theguardian.com