На головну

03.10.2015 - 04:39

Мет Поліцію зобов´язали заплатити за расизм

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
Службі Лондонської Поліції (Metropolitan Police) було наказано виплатити двом чоловікам арабського походження компенсацію в розмірі 14 тисяч фунтів за спричинення їм кривди, коли вони ще були підлітками.

У 2007 році хлопцям Базиль Хан та Омар Могидін було по 16 років, коли одного раз вдарили та вербально скривдили два офіцери поліції, під час затримання на вулиці Edgware Road, що у північно-західній частині Лондона.

Про це йшлося на судових слуханнях у Вищому Суді, який вирішив, що обидва хлопці стали жертвами расистського злочину.

Заступниця Комісара Метропольської Поліції, Фіона Тейлор, сказала, що такі дії офіцерів поліції ведуть до зниження довіри громадськості.

Офіцери Територіальної Групи Підтримки у червні 2007 року зупинили хлопців через те, що, за твердженням офіцерів, хлопці показували жестами в бік поліціянтів та вживали непристойну лексику. Омара Могидіна тримали у поліцейському фургоні упродовж 5 хвилин, а Базиля Хана заарештували і потім забрали в поліцію, цілковито обшукали та утримували в ізоляторі упродовж 20 годин.

Суддя нагородив пана Хана компенсацією у розмірі 11'900 фунтів за збитки, які включали й той факт, що один з офіцерів поліції один раз його вдарив. Пана Могидіна було нагороджено компенсацією в розмірі 2'500 фунтів за те, що упродовж п'яти хвилин, які він провів у фургоні, його було принижено на ґрунті расизму. Подібні статті:

Поліція розігнала католицьку службу Великодньої П'ятниці Поліція розігнала католицьку службу Великодньої П'ятниці4.04.2021джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-34430530