На головну

08.10.2015 - 21:21

Британія відсилає солдат у прибалтійські країни

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
За повідомленням Міністерства Оборони, приблизно 100 осіб військового персоналу буде відправлено до Естонії, Литви та Латвії.

Ще додаткових 25 осіб буде задіяно у тренувальній місії в Україні.

Секретар з Оборони, Майкл Фелон (консерватор), каже, що британські військові у балтійському регіоні відлякуватимуть можливу російську агресію, у тому випадку, якщо Росія не зупиниться на Україні, а піде дальше.

Пан Фелон, який перебуває у Брюсселі на зустрічі керівників НАТО, закликає Росію змінити свою стратегію в Сирії, де вона проводить повітряні удари.

Приблизно 19 команд британських військових, вже перебувають в Україні і вчать 1'600 українських солдат на 8 об'єктах. Загалом британські військові мають навчити приблизно 2 тисячі українських солдат.

Щодо Прибалтики, то Британія вже раніше відправила туди своїх військових для участі у спільних навчаннях у прибалтійських країнах.

Джерело у Міністерстві Оборони, у інтерв'ю БіБіСі заявило, що вони хочуть, аби британські військові залишались там весь час або принаймні 90% часу.

Це ж саме джерело каже, що НАТО не має бажання зривати попередні угоди з Росією, які стосуються побудови нових баз НАТО у східній Європі.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-34472739

Подібні статті: