Перелік всіх новин

Новий успіх у лікуванні раку

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Британські медики повідомляють, що новий спосіб, який здатен зупинити ріст ракових пухлин, виявися успішним у процесі зупинки розповсюдження пухлин від кишечника до печінки.

Новий спосіб лікування раку за допомогою так званої "ракової кулі" показує надзвичайні результати у зупинці росту пухлин.

Використання крихітних радіоактивних кульок, які називають мікросферами, разом з використанням хіміотерапії, допомогло зупинити ріст ракових пухлин у пацієнтів, чий рак поширювався від кишечника до печінки.

У окремих випадках ракові пухлини зникали взагалі.

Рак кишечника часто поширюється на печінку через пряме кров'яне сполучення між обома органами, що у 9 з 10 випадках має фатальний результат.

Новий процес лікування, відомий, як радіоемболізація, у якому мільйони крихітних радіоактивних мікросфер (SIR-spheres) вводяться прямо у кров'яні судини пацієнтів, які доставляють кисень та поживні речовини до ракових пухлин. Розмір цих мікросфер складає приблизно третину товщини людського волосся.

Ці радіоактивні мікросфери спричинюють зупиняють ріст ракових пухлин або навіть призводять до їх зникнення з мінімальним пошкодженням здорових тканин.


джерело: http://news.sky.com

Подібні статті: