На головну

11.10.2015 - 21:24

Ризик повернення Англії до жорсткого расизму

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
Лейбористи звинувачують уряд у плануванні законодавства, яке може спричинити "щоденний расизм" та значно розширити дискримінацію на ринку оренди житла.

Законопроект про Міграцію зробить здачу житла нелегальним мігрантам кримінальним злочином.

Проте, тіньовий Домашній Секретар, Енді Борнем, у інтерв'ю британській недільній газеті Індепендент, каже, що цей пункт у законопроекті може спричинити проблеми всім тим, чиї імена та прізвища мають нерідне британське звучання.

У Домашньому Офісі кажуть, що перевірки мають здійснюватись на "недискримінаційних засадах".

Асоціація Житлових Орендодавців (Residential Landlords Association), яка представляє орендодавців на території Англії та Уельсу, висловила занепокоєння тим, що орендодавців хочуть криміналізувати та закликає надати їм адекватну підтримку у процесі перевірки статусу орендарів житла.

Законопроект про Міграцію (Immigration Bill) повертається назад до Палати Громад у вівторок.

Цей законопроект включає в себе схему "Право на Оренду", яка вимагатиме від орендодавців проводити перевірку міграційного статусу особи, яка хоче орендувати їх житло. Якщо орендодавець здасть житло без такої перевірки, і виявиться, що ця особа не має легального міграційного статусу, то це вважатиметься кримінальним злочином і тягнутиме за собою штраф або позбавлення волі для орендодавців.

Пан Борнем каже, що даний законопроект є "диспропорційним та таким, що призводить до глибшого поділу у суспільстві" і також каже, що попри те, що метою Законопроекту про Міграцію є зробити Британію ворожим середовищем для нелегальних мігрантів, він на практиці може зробити Британію ворожим середовищем взагалі для будь-кого, хто має нерідне британське прізвище. За його словами, британське суспільство вже пройшло той етап, коли у практично кожному вікні висіли вивіски на зразок "Жодних чорних, жодних псів, жодних ірландців". Він також каже, що дискримінацію такого типу буде дуже важко виявити та зупинити і закликає Домашнього Секретаря ще раз добре поміркувати на цим законопроектом.

У Домашньому Офісі кажуть, що "якщо хтось дискримінуватиме, то порушуватиме законодавство".

Благодійна організація "Спільна Рада за Добробут Мігрантів" каже, що їх власне дослідження показує, що схема "Право на Оренду" спонукає до дискримінації і закликає уряд провести додатковий та глибший аналіз цієї схеми.

У 1960-х в Англії дуже часто можна було побачити: "Жодних чорних, жодних псів, жодних ірландців".
Подібні статті:

Поліція розігнала католицьку службу Великодньої П'ятниці Поліція розігнала католицьку службу Великодньої П'ятниці4.04.2021
Поліціянта не судитимуть за притискання шиї коліном Поліціянта не судитимуть за притискання шиї коліном23.02.2021
Громадянам ЄУ пропонують гроші аби виїхати з Британії Громадянам ЄУ пропонують гроші аби виїхати з Британії26.01.2021
Лідерів партії Британія Насамперед ув'язнено за ненависть

Дві британські нео-нацистські групи додано до переліку заборонених

Двох жінок заарештували за бійку перед виступом лідера Юкип

У Кройдоні жорстоко побили молодого хлопця
джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/