Перелік всіх новин

Фіктивна медсестра має власну клініку

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсФіктивна медсестра має власну косметичну клініку, що пропонує лікування через використання шкіряних наповнювачів та введення Ботокс.

Журналістське розслідування БіБіСі виявило, що пані Marie McGinty рекламує себе, як медсестра-косметолог, акушерка та медсестра-рецептолог.

Проте, згідно британського реєстру медсестер та акушерок (Nursing and Midwifery Council) у їх переліках такої людини нема взагалі.

На прохання журналістів показати будь-які докази своєї кваліфікації, пані МакҐинті не відповіла взагалі.

Марі МакҐинті, 49 років, у 2012 році заснувала косметичну фірму у Ліверпулі під назвою Vital Cosmetics Liverpool Limited, що охоплює північний захід Англії та північний Уельс.

Її клініка пропонує своїм клієнтам омолодження шкіри за допомогою проти-зморшкових ін'єкцій та наповнювачів шкіри. Один з компонентів, який вона використовує, має назву Ботокс і є потужнім медикаментом, що може бути виданий тільки за рецептом та тільки після дослідження пацієнтів кваліфікованими лікарями, стоматологами та рецептологами.

Радіо BBC 5 Live провело розмову з однією з колишніх клієнток вищезгаданої клініки, котрій вводився Ботокс та використовувались шкіряні наповнювачі, після чого клієнтка залишилась з великими червоними грудкуватими плямами навколо її очей. Дана клієнтка також сказала, що пані МакҐинті робила їй ін'єкцію Ботокс просто у приймальні. Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-merseyside-32942543