На головну

06.11.2015 - 19:19

Засновуйте доброчинність для фінансування власної кишені

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
Агенція орендування житла отримала загалом понад 5.5 мільйонів фунтів з фонду житлового забезпечення безхатченків після того, як її власник запустив доброчинну організацію з допомоги забезпечення житлом безхатченків.

Агенція на ім'я Інвестиційні Рішення (Investing Solutions) отримувала допомогу з забезпечення житлом упродовж двох останніх років завдяки пошуку притулку для самотніх чоловіків, котрі не мають власного житла. Доброчинна організація, Новий Житловий Початок (Fresh Start Housing) знаходить клієнтів для різних лондонських доброчинних організацій (разом з тією, котру заснував власник цієї ж агенції).

Ні доброчинна організація, ні агенція з оренди житла, не порушують жодне чинне законодавство.

Агенція з оренди житла робить гроші через поселення у помешкання кількох, не пов'язаних між собою, людей і отримує окрему орендну плату за кожну особу, а не за ціле помешкання. Це означає, що загальна сума, яку отримує агенція, є набагато вищою ніж фактична оренда хати чи квартири, яку агенція платить господареві даного житла. Бюро агенції та бюро доброчинної організації розташовані в одній будівлі, яка офіційно зареєстрована, як складське приміщення на півдні Лондона.

Агенція Інвестиційні Рішення, яка працює у кількох мікрорайонах Лондона, є одним з найбільших отримувачів житлової допомоги у Сполученому Королівстві, та є надзвичайно прибутковою агенцією.

Як повідомляють кореспонденти БіБіСі, у одному з помешкань, котре вони відвідали, агенція брала з фонду забезпечення безхатченків плату у розмірі 2'114 фунтів за місяць тільки за двох мешканців. Власник хати (господар) отримував від агенції 1'150 фунтів за місяць, що давало агенції річний прибуток тільки за цю хату у розмірі 11'568 фунтів.

Дана агенція навмисне заселяє хати самотніми людьми, вік котрих перевищує 35 років. Це робиться тому, що чинне законодавство з житлового забезпечення безхатченків дозволяє заселяти людей, котрим поза 35 років у окремих, радше ніж спільних, приватних помешканнях. Це означає, що агенція може отримувати за кожну одноособову кімнату до 260 фунтів щотижня.

До того, як на цю агенцію "впали" кореспонденти БіБіСі, жодних ремонтів у будинках не робили упродовж десятків років.

Саїд Патель зареєстрував компанію у 2002 році


Одне з помешкань агенції


Стан житла помешкань агенції
Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-34743526