На головну

П'ятниця, 13.11.2015 - 03:47

Жінці, що видавала себе за чоловіка дали 8 років

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Жінка, яка видавала себе за чоловіка з метою затягнути свою подругу у ліжко задля статевого акту, отримала вісім років ув'язнення.

Ґейл Ньюленд, 25 років, яка є мешканкою міста Уилестон, що у графстві Чешиа, вимагала, аби її подруга одягала на очі пов'язку під час сексу, після чого вона використовувала гумовий пеніс для вчинення сексуальних "фантазій та забавлянь". Подібні дії було вчинено приблизно 10 разів.

На засідання Коронного Суду Честера, де слухалась справа, йшлося про те, як пані Ньюленд обдурювала свою подругу, яка одного разу, після того, як зняла зі своїх очей пов'язку, побачила перед собою пані Ньюленд з прикріпленим до свого тіла гумовим пенісом.

Проте, Ґейл Ньюленд стверджувала, що її подруга, яка у суді виступала звинувачнецею, завжди знала про те, що пані Ньюленд прикидалась чоловіком. У обидвох жінок були проблеми з їх сексуальністю.

Проте, суддя Роджер Датон описав Ньюленд, як "інтелігентну, маніпулятивну, нав'язливу, брехливу та цілеспрямовану" особу. Далі він також сказав: "Для того, аби успішно здійснити таке складне спантеличування, ви вдавались до великої кількості різних заходів, серед яких було маніпулювання лініями мобільних телефонів та регулярне надсилання текстів своїй жертві. Ви переслідували цю поведінку упродовж тривалого часу, під час якого ви загравали з прихильністю та почуттями своєї жертви з метою власного сексуального задоволення та цілковито ігнорували потенційно руйнівний вплив на психіку своєї жертви тоді, коли вона дізнається про всю правду. Психологічний вплив на стан жертви буде суворим та довготривалим". Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-34799692