На головну

Неділя, 15.11.2015 - 16:16

Кажуть, що NHS немає грошей

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
Найбільший у Британії траст ментального здоров'я почав розслідування кількох звинувачень знущань, залякувань та переслідувань проти його працівників тільки задля того, аби компенсувати виконавчому директорові, який був у центрі цих звинувачень, і роботу якого призупинили на рік з повною оплатою у розмірі 170 тисяч фунтів.

Траст Ментального здоров'я західного Лондона (West London Mental Health Trust) започаткував розслідування у березні 2013 року, після скарг щодо поведінки Енді Уеір (Andy Weir), який тоді був виконавчим директором спеціалізованих та судових служб трасту з відповідальністю лікарні Бредмур зі ще тодішньою зарплатою у розмірі 110 тисяч фунтів.

Розслідування його поведінки вивчало скарги про те, що Енді Уеір "знущався, залякував та переслідував" працівників і про те, що стиль його керування "утворив клімат жахів та переслідувань, у якому працівники були змушені бити тривогу про порушення стандартів клінічної практики".

Ретельно зредагована копія звіту у 59 сторінок, яку вдалось побачити журналістам недільної газети "Індепендент он Сандей", була оприлюднена у червні минулого року. Звіт давав дві рекомендації. Одна з них радила аби стосунки між паном Уеіром та працівниками, які скаржились на нього, могли бути залагоджені через медіаторство (персональне узгодження). Інша казала про те, що докази з боку пана Уеір не виявляють, що він відчував, що працівники, які написали на нього скарги, мали переконливі докази".

Звіт було остаточно підготовлено у жовтні 2013 року. Попри те, що звіт виявляв "занепокоєння щодо культури судових служб", пан Уеір залишався тимчасово відхиленим від виконання обов'язків на основі повної оплати за цей період, ще п'ять місяців. У березні 2014 року він сам подав заяву на звільнення ще до того, як розслідування було цілковито завершено і незабаром зайняв одну з найвищих посад у іншому трасті.

Пан Уеір не звільнився просто так, а пішов він з трасту з 170 тисячами фунтів, попри те, що останні 12 місяців він навіть і не з'являвся на роботі.

Той факт, що розслідування не звинувачувало пана Уеіра, а просто виявляло "занепокоєння щодо культури поведінки у судових службах трасту" означає, що сам пан Уеір виявився ні в чім не винним і просто сам звільнився з роботи.

Речник трасту каже: "Ми також ввели цілковиту інтеграцію працівників трасту у програми сприяння керівництву та розвитку трасту для покращення робочої атмосфери та культури нашої організації. Якщо зважати на обставини, пов'язані з особистостями, то цілком зрозуміло, що з боку пана Уеір було розумним подати заяву на звільнення у цьому трасті та влаштуватись на роботу у інший траст. Згідно з його контрактом та умовами роботи у NHS, він отримав ту суму, яку йому належалось отримати.".

Коли речника запитали чому після 12 місяців даний траст так і не зміг завершити своє розслідування поведінки пана Уеіра, їх речник відповів: "Закім готувався звіт з розслідування, наш траст все ще намагався виробити належну відповідь на результати цих розслідувань.".

Речник трасту Лідз та Йорк траст, куди влаштувався пан Уеір, каже, що: "Нашому трастові було відомо, що Енді Уеір був під розслідуванням у трасті західного Лондона, і ми мали про це розмову з паном Уеіром до того, як він влаштувався до нас на роботу і ми не можемо надати вам будь-яких подальших коментарів.".

Коли журналісти намагались взяти інтерв'ю у пана Уеіра, він їм відмовив.

Окрім того, що західно-лондонський траст витратив 170 тисяч на оплату панові Уеіру, траст ще також витратив додаткових 130 тисяч фунтів на інші виплати, пов'язані з цією справою. Подібні статті:

Хірургові дали 15 років за безпідставне вирізання грудей
джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/crime/andy-weir-bullying-case-nhs-boss-leaves-with-170000-a6734776.html