На головну

Вівторок, 17.11.2015 - 11:20

Інфляція СК залишається негативною

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Індекс споживчих цін у Сполученому Королівстві (CPI) у жовтні цього року залишився на мінусовій позначці і склав -0.1%, що вказує на маленьке зниження цін на товари та послуги.

Про це повідомляє Бюро Національної Статистики (ONS).

Ця новина може ще дальше відстрочити збільшення базової відсоткової ставки Банку Англії, яка залишається на рекордно низькому рівні ще від 2009 року. Цей звіт також спонукає багатьох економістів відстрочувати свої прогнози щодо початку зростання відсоткової ставки. яке вони раніше прогнозували на другу половину наступного року.

У жовтні дещо зросли ціни на одяг, проте ціни на харчі, алкоголь та тютюнові вироби значно знизились і саме це мало вплив на негативну інфляцію.

Ціни на пальне за останні 12 місяців знизились на 14%, а ціни на харчі у жовтні цього року були на 2.7% нижчими ніж у жовтні попереднього року. Також, ціни на енергоресурси у жовтні цього року були на 4.1% нижчими ніж у жовтні минулого року.

ONS також каже, що Індекс Споживчих Цін коливається біля нульової позначки вже 9 місяць.

Проте, якщо з цього індексу забрати енергію, харчі, алкоголь та тютюнові вироби (core CPI) то ціни на решту товарів за жовтень цього року зросли на 1.1%.

Сповільнення інфляційних процесів за звичай вказує на сповільнення економіки загалом.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-34841952

Подібні статті: