На головну

Четвер, 19.11.2015 - 12:58

Кемерон отримає персональний літак

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Прем'єр-міністр Великої Британії, Дейвид Кемерон, разом зі старшими міністрами та членами королівської сім'ї отримають особисті літаки для офіційних поїздок.

Для цього їм буде надано літак А330 (здатний до заправки у повітрі), вартість якого 10 мільйонів фунтів.

В уряді кажуть, що цей захід заощадить приблизно 775 тисяч фунтів щороку через те, що особистий літак обходитиметься дешевше ніж чартерні рейси, які вони на даний час використовують.

Проте, лейбористи кажуть, що справжня сума заощаджень не буде відома до тих пір, поки пан Кемерон не почне його використовувати. Шотландські націоналісти також закликають до повної прозорості щодо цього нововведення.

На даний час більшість департаментів центрального уряду постають перед обличчям 25% скорочень своїх витрат.

Джерело в уряді каже, що на даний час прем'єр-міністр використовує або літак Королівського Ескадрону, для довгих поїздок, який в середньому коштує 6'700 фунтів на годину, або літак Королівських Повітряних Сил (RAF), який коштує 2 тисячі фунтів за годину використання.

Персональний літак також буде виділено членам королівської сім'ї.

Раніше колишній прем'єр-міністр Ґордон Браун скасував плани свого попередника, Тоні Блеєра, щодо виділення собі двох реактивних літаків, які британці назвали "Блеєрські Сили Один" (Blair Force One).

Подробиці про надання британській еліті персональних літаків стануть відомі у наступний понеділок. Проте, за попередніми даними Кемерон отримає літак вже у наступному році.

Тіньова Міністр Кабінету Міністрів, лейбористка, пані Луізе Гей каже, що: "Вже минуло п'ять років від того часу, як Дейвид Кемерон пообіцяв знизити витрати на свої подорожі на 25%, а тут вже маємо персональний літак. Ми будемо знати справжні витрати на цей літак тільки після того, як він почне його використовувати і при тій умові, що уряд надаватиме правдиву інформацію про витрати коштів. Якщо брати до уваги той факт, що останній звіт про подібні витрати було оприлюднено 15 місяців тому, то у найближчому майбутньому ми так і не дізнаємось про справжні витрати на особистий літак Кемерона.".


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-34864328

Подібні статті: