На головну

П'ятниця, 20.11.2015 - 14:35

Запозичення уряду у жовтні найгірші за 6 років

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Запозичення державного сектору економіки за жовтень цього року були на 1.1 мільярди фунтів більшими, якщо порівняти з жовтнем минулого року.

Про це повідомляє Бюро Бюджетної Відповідальності (Office for Budget Responsibility's (OBR)).

Запозичення уряду у жовтні склали 8.2 мільярди фунтів. Це є найбільшими жовтневими запозиченнями уряду за останні шість років.

Від початку цього року до листопада уряд вже позичив 54.3 мільярди фунтів і його прогрес у подоланні дефіциту бюджету проходить дуже повільно.

Для того, аби уряд зустрів свою цьогорічну ціль, Джордж Озборн до квітня місяця мусить позичите ще максимум 15 мільярдів фунтів, що виглядає дуже нереально і особливо, якщо зважати на жовтневі дані. Проте, варто сказати, що у січні дуже часто буває бюджетний профіцит через надходження великої кількості податків, від'як кінець січня є останнім терміном їх сплати.

Прогноз Бюро Бюджетної Відповідальності раніше вказував про запозичення у розмірі 69.5 мільярдів фунтів на цей фінансовий рік.

Запозичення за минулий фінансовий рік склали 90.1 мільярд фунтів.

У міністерстві фінансів кажуть, що роботи з перебалансування економіки СК "ще не завершена", на що вказує чинний рівень державних запозичень.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-34877455

Подібні статті: