На головну

Субота, 28.11.2015 - 20:41

Торі лобіюють лейбористів за підтримку авіарейдів у Сирії

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Стало відомо, що міністри центрального уряду СК телефонують членам Палати Громад від опозиції з проханнями підтримки у парламенті дозволу нанесення бомбових ударів на території Сирії.

Разом з цим, в суботу, біля Даунин Стріт (будинок уряду) у Лондоні та у багатьох інших містах Сполученого Королівства, пройшли марші протестів та демонстрації проти долучення Британії до скидання бомб на території Сирії.

Серед членів уряду консерваторів, котрі активно лобіюють окремих членів парламенту від, головним чином, лейбористської партії, є Секретар Закордонних Справ, Филип Геммонд та Секретар Оборони, Майкл Фелон.

Дейвид Кемерон планує класти це питання на голосування у Палаті Громад на наступному тижні. Проте, наразі виглядає так, що він все ще не має належної підтримки серед членів парламенту.

Разом з цим, лідер лейбористів, Джеремі Корбин, звернувся до членів Палати Громад та висловив своє повне заперечення щодо позиції уряду і закликав всіх колег однопартійців не голосувати за задіяння британських повітряних сил на території Сирії. Пан Корбин також, через електронну пошту, звернувся до багатьох інших членів лейбористської партії з проханням висловити свої думки з цього приводу. Тут також варто сказати, що окремі колеги пана Корбина, котрі є членами його тіньового кабінету, все ж таки висловлюються за підтримку авіаударів у Сирії.

Прем'єр Кемерон заявляє, що нанесення бомбових ударів по об'єктах Ісламської Держави зміцнить безпеку Сполученого Королівства.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-34950778

Подібні статті:

Майкл Фелон вибачився за хапання журналістки за стегно