На головну

Понеділок, 30.11.2015 - 11:53

Корбин проведе засідання тіньового кабінету

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Лідер лейбористської партії Сполученого Королівства, Джеремі Корбин, сьогодні проведе засідання тіньового кабінету з питання голосування за задіяння повітряних сил Британії для нанесення бомбових ударів на території Сирії.

Сам Джеремі Корбин висловлює жорстку опозицію щодо втягування Британських повітряних сил у нанесення бомбових ударів по об'єктах Ісламської Держави на території Сирії.

Попри це, доволі багато членів його ж тіньового кабінету висловлюються за підтримку ініціативи консерваторів, які закликають до задіяння британської авіації на території Сирії.

На даний час пан Корбин все ще не визначився з тим, чи надати право членам Палати Громад від лейбористської партії право вільного голосування у цьому питанні.

Тим часом, лідер однієї з найбільших профспілок Британії, пан МекКласкі, стверджує, що багато членів парламенту від лейбористської партії використовують цю тему для того, аби принизити свого лідера, пана Корбина та зруйнувати його образ.

Уряд Сполученого Королівства на чолі з Дейвидом Кемероном намагається переконати якомога більше членів Палати Громад підтримати ідею втягнення Британських повітряних сил у нанесення бомбових ударів проти Ісламської Держави на території Сирії.

Партія шотландських націоналістів, яка є третьою найбільшою партією у Палаті Громад, виступає категорично проти ідеї бомбардування території Сирії. Це означає, що для Дейвида Кемерона, підтримка цього питання максимальною кількістю лейбористів є критичною, якщо він хоче аби результат голосування вийшов на його користь. У іншому випадку, якщо він не відчуватиме достатньої підтримки, то швидше за все, не кластиме це питання на голосування взагалі, від'як поразка буде мати неабияке відлуння у світі та може широко використовуватись пропагандою Ісламської Держави.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-34960648

Подібні статті: