Перелік всіх новин

Студенти не задоволені рівнем освіти

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсБагато студентів вважають що суми грошей, котрі вони сплачують за навчання в університетах не відповідає рівневі освіти, який вони там отримують.

Переважна більшість з них не думають, що отримують достатню кількість інформації про те, куди витрачаються гроші, які вони платять за своє навчання.

Такими є результати дослідження, яке проводили британський Інститут Стратегій Вищої Освіти (Higher Education Policy Institute) та британська Академія Вищої Освіти (Higher Education Academy), котрі оцінюють рівні задоволення споживачів у закладах вищої освіти. У даному дослідженні взяли участь 15 тисяч студентів різних вузів Великої Британії.

Дослідження також показує, що 59% відсотків студентів "менш-більш" задоволені своїм курсом, а 28% з них навіть "дуже задоволені".

Проте, більше третини опитаних сказали, що обрали б інший курс.

Менше половини студентів погодились з тим, що гроші, які вони платять за освіту відповідають якості освіти, яку вони отримують. Тут варто сказати, що тут були дуже великі відмінності між тими, що у Англії та тими, що у Шотландії.

Тільки 7% студентів Англії, де плата за навчання для громадян Британії та ЄС рівна 9000 фунтів за рік, погодились з тим, що якість їх освіти відповідає ціні. У Шотландії цей відсоток рівний 35%, де навчання в університетах безкоштовне.

Приблизно 75% студентів також вважають, що не отримують достатню кількість інформації про те, куди витрачаються гроші, які вони сплачують за освіту.Подібні статті: