На головну

Вівторок, 08.12.2015 - 16:01

Британці все більше витрачають на транспорт та дозвілля

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Британські споживачі все більше витрачають свої гроші на автомобілі, спорт та на відвідування закладів дозвілля.

Про це повідомляє Бюро Національної Статистики (ONS), чиї аналізи показують, що витрати господарств зростають вже другий рік поспіль.

У минулому році господарства витратили більше на транспорт та на дозвілля, але менше на оренду та на харчування.

Транспорт став найбільшою частиною витрат господарств та вперше перейшов витрати на оренду житла. Витрати типового господарства на транспорт у минулому році склали 75 фунтів на тиждень.

Аналітики ONS кажуть, що це пояснюється тим, що британські споживачі витрачають багато грошей на придбання автомобілів. У 2014 році британські споживачі купили загалом 2.47 мільйони нових автомобілів, що є найбільшою кількістю за останні десять років.

У минулому році витрати на оренду, паливо та енергію (без урахування витрат на погашення іпотек), склало в середньому 73 фунти на тиждень на кожне домогосподарство.

Загальні витрати типового домогосподарства у минулому році складали 531 фунт на кожний тиждень. Проте, ці цифри все ще є нижчими від найвищих, які припадають на 2004 та 2005 роки, коли типове британське господарство щотижня витрачало 554 фунти.

Четвертою найбільшою статтею витрат, на який британці найбільше витрачали грошей у минулому році, була їжа, витрати на яку склали 59 фунтів на тиждень для кожного домогосподарства.


джерело: http://www.ons.gov.uk/ons/media-centre/index.html

Подібні статті: