На головну

Середа, 09.12.2015 - 20:48

Один з трастів NHS не спромігся провести розслідування тисяч смертей

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Один з трастів Національної Служби Здоров'я, що на півдні Англії, не спромігся провести розслідування понад тисячі випадків неочікуваних смертей, котрі мали місце у цьому трасті від 2011 року.

Про це повідомляє БіБіСі, яка посилається на звіт незалежної комісії.

Звіт звинувачує "недбайливість лідерів" трасту NHS під назвою «Південне здоров'я», який обслуговує пацієнтів у графствах Дорсет, Уилтшиа, Оксфордшиа та Бакинемшиа та загалом обслуговує 45 тисяч людей.

Розслідування, яке запустила Національна Служба Здоров'я Англії (NHS England) і яке проводила приватна аудиторська компанія Mazars, проводило аналіз всіх смертей, котрі мали місце у трасті за період між квітнем 2011-го та березнем 2015-го року. Упродовж цього періоду розслідування виявило 10'306 смертей, більшість з яких були передбачуваними. Проте, серед них 1'454 смерті не були передбачуваними. З цих 1'454, 272 випадки вважались критичними, і тільки 195 з них (13%) були визнані трастом такими, що потребують розслідування.

Чи проводити розслідування щодо того, чи іншого випадку, у великій мірі залежить від типу померлого пацієнта чи пацієнтки. Найвирогіднішою групою пацієнтів, чия смерть вимагала розслідування, є група дорослих людей, котрі мали проблеми з ментальним здоров'ям. З загальної кількості цих випадків у трасті розслідували тільки 30% смертей, замість всіх. До того ж, ті розслідування, які мали місце, були дуже поганої якості зі звітами, котрі можна було "відразу викинути на сміття".

Незалежний звіт компанії виявив, що:
- даний траст не продемонстрував глибокого систематичного підходу до вивчення своїх помилок;
- попри те, що траст мав абсолютно всі дані про випадки смертей, його персонал жодним чином не використав цих даних;
- траст провів надто мало розслідувань випадків смертей пацієнтів з проблемами ментального здоров'я;
- у двох третинах розслідувань трасту, сім'ї померлих не мали жодної уяви про те, що траст проводив розслідування смерті їх близьких і їх жодним чином не було поінформовано про результати цих розслідувань.

Звіт компанії Mazars кладе всю провину на найвище керівництво трасту. У звіті також йдеться про те, що найстарший персонал трасту проявив неохайність на недбайливість найвищого ґатунку у своїх розслідуваннях смертей пацієнтів та не вжив жодних заходів щодо вивчення помилок трасту.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk

Подібні статті:

Хірургові дали 15 років за безпідставне вирізання грудей