На головну

Середа, 09.12.2015 - 21:34

Чому б вам не стати вельми шановним Герцогом Малбороу

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Фіктивний герцог, який видавав себе за 12-го Герцога Малбороу (12th Duke of Marlborough), отримав три з половиною роки ув'язнення.

Пан Еликзендер Уд обвів кругом пальця шість найпрестижніших готелів Лондона, серед яких навіть Клериджес (Claridges), що у лондонському Мейфиа, де загалом витратив 1'788 фунтів за три дні.

Пан Alexander Wood, 34 роки, який є мешканцем міста Сузенд (Southend), що у графстві Есекс, також час від часу видавав себе за співробітника компанії British Airways.

Справа слухалася у Коронному Суді Саузуорк, де прокурор сказав, що мотивами пана Уда була проста жадібність.

Пан Уд визнав себе винним у кількох випадках шахрайства та "хибного представлення".

Перший раз його було заарештовано 28 травня цього року після того, як він оселився у готелі Great Northern Hotel, що біля залізничного вокзалу Кинз Крос, під іменем Лорд Джеймі Спенсер-Черчил (ім'я 12-го Герцога Малбороу). Після того, як пан Уд за першу ніч перебування, додатково витратив понад 100 фунтів на найдорожчі напої, у окремих працівників готелю виникла підозра. Загалом за першу ніч тоді він витратив додаткових 1'738 фунтів.

Після того, як у нього стали вимагати документ про засвідчення особистості, пан Уд намагався втекти з готелю та ще й намагався "купити" охоронця, який відмовлявся його випустити.

Проте, після того, як через цей випадок він заплатив заставу, його було звільнено і він продовжував своє шахрайство у інших готелях, де витрачав до 8 тисяч фунтів за кілька ночей у готелях лондонських масивів Mayfair, Canary Wharf та South Kensington.

Остаточно його було заарештовано 11 липня цього року.

На своє виправдання пан Уд стверджував, що був змушений переховуватись від свого колишнього працівника, який погрожував йому смертю і, за його словами, п'ятизіркові готелі можуть собі дозволити аби їх так шахраювати.

Герцог Марльбороу (зліва) майже на 25 років старший за Еликзендер Удджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-35052846

Подібні статті:

Злочинці використовують eBay для продажу крадених та клонованих машин

Крадіжки особистих даних сягають рекордних рівнів