Перелік всіх новин

Члени парламенту відмовляються від надбавки до зарплати

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Багато членів британського парламенту критикують зростання своєї зарплатні у той час, як країна стоїть перед обличчям значних бюджетних скорочень і кажуть, що передадуть свою 10% надбавку у різні добродійні фонди та організації.

Члени парламенту, які виступають проти підвищення зарплати парламентарів критикують також і Дейвіда Кемерона за те, що він погоджується на зростання своєї зарплати на 7 тисяч, що означає, що його зарплата тепер становитиме майже 150 000 фунтів за рік.

Дейвід Кемерон каже, що заморозив зарплату міністрів, але не має права на втручання у питання зарплати членів парламенту.

Серед членів парламенту, котрі відмовляються від підвищення своєї зарплати і кажуть, що всю свою надбавку віддаватимуть на благодійність: Держсекретар з Освіти, Никі Морґан (консерваторка), Ерик Пиклз (консерватор),

Рішення про зростання зарплати було найбільше розкритиковано практично всіма старшими членами лейбористської партії та Партії Шотландських Націоналістів, більшість з яких також обіцяють перенаправити свою надбавку у благодійність. Подібні статті:
джерело: http://www.telegraph.co.uk