На головну

П'ятниця, 18.12.2015 - 04:13

Урядова стеля числа мігрантів не має жодного ефекту

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Максимальна дозволена кількість закордонних кваліфікованих працівників, яку встановив уряд, не має жодного впливу на зменшення числа чистої міграції до Сполученого Королівства.

Про це заявив у інтерв'ю БіБіСі один з членів Палати Громад британського парламенту.

Попри те, що уряд встановив максимальний рівень кваліфікованих працівників з поза меж ЄС, він тим самим стимулював збільшення притоку на британський ринок праці працівників з країн, котрі є членами Євросоюзу.

У 2011 році уряд СК запровадив обмеження на в'їзд на свою територію мігрантів 2-го рівня (Tier 2), котрі належать до категорії кваліфікованих працівників з країн, які є поза межами ЄС. Це обмеження складає 20'700 працівників та працівниць на рік.

Проте, звіт парламентського комітету, який днями було оприлюднено, показує, що це урядове обмеження є контр-продуктивним для економіки країни. Звіт також каже, що дуже велика кількість заяв від медпрацівників, котрим пропонувалось працевлаштування у Британії, були просто відхилені і саме через це обмеження.

Голова комітету, пан Кіф Ваз (Keith Vaz) каже, що урядове обмеження на в'їзд мігрантів з країн третього світу не має жодного впливу на зменшення чистої міграції до СК, а натомість має дуже велику потенцію спричинити кризу у Національній Службі Здоров'я цієї зими. Він також додає, що коли раніше в цьому році число мігрантів 2-го рівня сягло стелі, ми всі побачили жахливі недоліки у цій системі і саме через те, що урядове обмеження кладе більший пріоритет на ті професії, котрі найбільше оплачуються. Він каже, що у червні цього року медсестрам було заборонено працевлаштування у СК і тому зараз урядові доводиться вживати негайних заходів для того, аби продовжити набір медсестер та врятувати нашу Національну Службу Здоров'я. Він додає, що члени парламенту щиро вітають цей крок уряду.

Згідно з останніми даними Бюро Національної Статистики (ONS) у 2014 році на територію СК переїхало на проживання загалом 641 тисяча людей.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-35128149

Подібні статті: