На головну

П'ятниця, 18.12.2015 - 20:11

Де найкраще жити у Сполученому Королівстві

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Вже п'ятий рік поспіль район Гарт, що у графстві Гемпшиа було названо найбільш жаданим місцем для проживання на території СК.

Ця територія залишається далеко попереду за рівнем здоров'я, тривалістю життя, якістю життя, дуже низьким рівнем злочинності та погодою.

Даний перелік щорічно оприлюднює банк Галифекс. Загалом у переліку домінує південна Англія та південна частина графства Окфордшиа. На другому місці розташувалась місцевість Mole Valley (кротяча долина), що у графстві Сарей, яка раніше була на 19-у місці.

Понад 97% мешканців району Гарт мають набагато краще, ніж деінде у країні, здоров'я та мають одну з найдовших тривалостей життя, котра для жінок складає 86,6 років, а для чоловіків 82,4 роки.

Мешканці району Гарт також є достатньо заможними. Середні заробітки тих, що працюють у повний час, складають 865 фунтів на тиждень, що є на 37% вище ніж середня зарплата по Британії, яка складає 630 фунтів на тиждень.

Проте, якщо ви вже збираєте свої манатки та перебираєтесь до району Гарт, то не дуже кваптесь, бо у цій місцевості також дуже високі ціни на нерухомість, які приблизно складають вісім річних зарплат (до податкових відрахувань), які люди отримують у цій місцевості. В загальному по Британії ціни на житло складають 6,8 річних зарплат.


джерело: http://www.independent.co.uk/

Подібні статті:

Британські батьки серед найбільших позичальником іпотеки

Ця лондонська хатинка пішла за 700 тисяч