На головну

Субота, 19.12.2015 - 15:26

Десять відсотків найбагатших британців тримають у руках половину багатства Британії

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Згідно зі звітом Бюро Національної Статистики (ONS), 10% найзаможніших британських домогосподарств володіють майже половиною всього багатства країни, у той час, як половина найбідніших домогосподарств володіють лише дев´ятьма відсотками.

Звіт ONS також показує, що розрив між найбагатшими та найбіднішими британцями продовжує збільшуватись. Від 2012 року статки найзаможніших домогосподарств Британії зросли на 21%, а статки найбідніших зросли тільки на 7%.

Фахівці кажуть, що причиною цьому найголовнішим чином служать зростання цін на нерухомість та зростання різниці у розмірах пенсій між багатими та бідними людьми похилого віку. Додатковою причиною фахівці також вважають чинну політику уряду Торі і в особливості недавнє зниження вартості податку на успадкування майна.

Сполучене Королівство вже упродовж певного часу залишається одним з найнерівніших суспільств серед розвинених країн.

Останні дані показують, що швидке зростання цін на нерухомість та надто повільне зростання зарплат дуже часто залишає менш заможних, особливо молодих людей, поза будь-якими перспективами пристойного майбутнього.

У звіті ONS також йдеться про те, що у період від липня 2012 до липня 2014 року загальна вартість майна всіх домогосподарств Британії складала 11.1 трильйони фунтів. Загальна вартість майна середнього домогосподарства у цей самий період складала приблизно 225 тисяч фунтів, що є на 4% більше ніж за період між 2010 та 2012 роками.

Десять відсотків британських домогосподарств у 2012-2014 роках володіли майном на суму принаймні 1 мільйон фунтів кожне. Проте, 10% найбідніших домогосподарств Британії у цей самий період володіли майном на суму тільки 12 тисяч фунтів на кожне господарство.

Звіт також звертає увагу на значні регіональні відмінності. 22% Найзаможніших господарств Британії розташовані на південному сході Англії, 18% у Лондоні, а на північному сході Британії їх тільки 2%. В Уельсі найзаможніших господарств також тільки 4%.


джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/

Подібні статті:

Британські батьки серед найбільших позичальником іпотеки

Ця лондонська хатинка пішла за 700 тисяч