На головну

Неділя, 20.12.2015 - 07:22

Лорд Дженер помер

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Колишній член Палати Громад та член Палати Лордів від лейбористської партії, Лорд Дженер, якого недавно визнали надто хворим, аби він міг витримати кримінальні переслідування у зв'язку зі звинуваченнями його у колишніх сексуальних злочинах проти дітей та підлітків, помер минулої ночі.

Згідно з офіційною заявою його родини, Лорд Дженер помер у спокої, в себе вдома, на 88 році свого життя.

Лорда Дженера звинувачують у 22 сексуальних нападах та насильствах проти неповнолітніх хлопчиків, котрі мали місце між 1963 та 1998 роками.

На даний час у Британії проводять дуже багато розслідувань у історичних зґвалтуваннях, нападах та насильствах на сексуальному ґрунті, але переважна більшість з цих розслідувань проводиться вже після того, як винуватці вже повмирали.

Лорд Ґревил Дженер народився у місті Кардиф, столиця Уельсу, у 1928 році. Він служив у британському війську, потім навчався у Кембриджському Університеті, після чого став баристером та Королівським Адвокатом (Queen's Counsel (скор. QC)).

У період між 1970 та 1997 роком він був членом британської Палати Громад від округу Лейсестер. Після 1997 Лорд Дженер став по-життєвим членом Палати Лордів. У квітні цього року, через звинувачення у колишніх сексуальних злочинах, лейбористська партія призупинила його членство.

Лорд Дженер був онуком литовського юдея, котрому вдалось втекти з Берліна. Під час другої світової війни Лорда Дженера було евакуйовано до Канади. Після війни він повернувся до Британії для завершення навчання, після чого долучився до війська.

Упродовж своєї політичної кар'єри він віддав багато часу та зусиль у кампаніях на підтримку Ізраїлю та за права юдеїв у світі.

У 1980-х роках від приймав активну участь у допомозі створення парламентської комісії з воєнних злочинів, яка займалась підготуванням звітів щодо колишніх нацистів, котрі жили на території Британії.

Читайте раніші повідомлення по темі Лорда Дженера на наступних сторінках:

Суд визнав Лорда Дженер надто хворим

Лорд Дженнер «надто хворий аби постати перед судом»

Починаються слухання про сексуальні зловживання Лорда


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk