Перелік всіх новин

Школи на узбережжі мусять покращити результати

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсДержавний Секретар з Освіти СК, Nicky Morgan, заявила, що нові повноваження на звільнення директорів шкіл означають, що бути трішечки вище задовільного рівня "ніяк недостатньо".

Про це пані Никі Морґан пише у сьогоднішній статті у газеті Дейлі Тéлеґраф, де вона зазначає, що згідно нових настанов міністри матимуть право змусити школи стати академіями, якщо їх результати не досягають рівня освіти встановленого урядом і потребують покращення.

Окремі віддалені школи, котрі називають узбережними, здебільшого демонструють посередні результати, котрі з часом погіршуються.

Пані Морґан каже, що вирішення цієї проблеми вимагає радикально швидких дій. Пропозиції п. Морґан будуть окреслені у Промові Королеви.

Вона також пише, що: "Від самого початку регіональні шкільні комісари матимуть повноваження звільняти та призначати директорів шкіл і ми пришвидшeмо процес перетворення шкіл на академії для забезпечення належного рівня фахівців у кожній школі".

Більше ніж 3300 шкіл в одній тільки Англії позначено, як такі, що "потребують покращення". Проте, дуже примарно, що вище згадані плани уряду Торі охоплять всі ці школи через дефіцит коштів.

При чинній системі середні школи вважаються провальними, якщо менше ніж 40% їх студентів набирають принаймні п'ять С (сі) на GCSE ([джі-сі-ес-і]- щось подібне на українське ЗНО). Серед цих п'яти "С" обов'язково мусять бути "С" з математики та англійської. І також, якщо ці школи не досягають національного рівня прогресування студентів.

У початкових школах поріг, котрий вимагає втручання уряду має бути таким, коли менше ніж 65% учнів школи досягають 4-го рівня у читанні, письмі та математиці та якщо школа перебуває на нижчому за середній рівні прогресування учнів.

Тут також варто сказати, що новий уряд планує подальше підіймання мінімального рівня освіти.