На головну

Середа, 23.12.2015 - 22:13

Уильям Гейґ - вихід СК з ЄС може спричинити розвал СК

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Колишній лідер Консервативної партії СК, Уильям Гейґ каже, що вихід Сполученого Королівства зі складу Євросоюзу може спричинити розвал королівства.

У своїй статті у щоденнику Дейли Телеґраф пан Гейґ пише, що, попри те, що сам є великий євроскептик, він не має наміру долучатись до своїх колег та друзів, Ліяма Фокса та Оуена Петерсона та пропагувати британське суспільство за голосування за вихід є ЄС.

За непідтвердженими даними референдум за вихід СК зі складу ЄС має відбутись на початку літа наступного року. Дейвид Кемерон раніше обіцяв, що референдум відбудеться до кінця 2017 року. Початок літа наступного року є найкращим стратегічним терміном для проведення референдуму для Прем'єр-міністра, бо якщо в середині літа знову почнеться криза з мігрантами у Калей, як у цьому році, референдум йому тоді мабуть ніяк не виграти.

Пан William Hague зокрема пише, що: "Давайте не будемо придурюватись, що вихід СК зі складу ЄС буде дуже серйозною кризою ЄС. Я не маю у цьому жодного сумніву.". Він також каже, що, якщо СК вирішить на референдумі вийти з ЄС, то це дасть дуже потужний шанс шотландським націоналістам у своїй боротьбі за вихід зі складу СК і знову почнеться підготовка до другого шотландського референдуму за їх вихід.

Він також пише, що попри те що залишається палким євроскептиком, він не буде жертвувати цілісністю СК за ради виходу Британії з ЄС.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-35165720

Подібні статті:

Ще один референдум за вихід з ЄС може ще більше розколоти країну