Перелік всіх новин

Найбільші врізання за останні 25 років

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсЗа даними британського Інституту Фіскальних Досліджень (IFS) запропоновані новим урядом бюджетні скорочення незахищених статей соціальних витрат будуть найбільшими за останні 25 років у співвідношенні до ВВП.

IFS стверджує, що захистивши статті пенсійного забезпечення від скорочень означає, що уряд має намір врізати майже 10% у інших статтях соціальних витрат.

Уряд пообіцяв, що до 2018 року скоротить бюджет на 12 мільярдів фунтів.

На даний час бюджет соціального забезпечення складає 220 мільярдів фунтів на рік, куди входить також і 95 мільярдів державної пенсії та стандартних виплат пенсійного забезпечення (субсидії на зимове пальне, безкоштовна плата за проїзд у автобусах та звільнення від сплати ТБ ліцензій для тих, кому за 75).

Беручи до уваги той факт, що пенсіонери є найактивнішими виборцями та найбільше голосують за консерваторів, то консерватори пообіцяли перед виборами захистити та не торкати ці статті бюджету взагалі.

Це означає, що для скорочень у системі соцзахисту залишається 125 мільярдів фунтів, котрі спрямовуються на захист інвалідів, малозабезпечених та тих, що не працюють. Виглядає так, що цим категоріям доведеться взяти на себе найбільший тягар бюджетних скорочень.Подібні статті: