На головну

Середа, 30.12.2015 - 22:40

Молодші лікарі NHS втрачають оптимізм

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Молодші лікарі Національної Служби Здоров'я Англії все більше та більше втрачають оптимізм у досягненні хоча б якогось консенсусу у перемовинах з центральним урядом для подолання призначеного на 13 січня страйку молодших лікарів, після того, як лідери Британської Медичної Асоціації (BMA) (профспілка лікарів) попередили про те, що, за їх словами, "все ще залишається дуже велика кількість розбіжностей".

Найбільший страйк лікарів за останні 40 років стає все більш ймовірним. Страйк було призначено на 13 січня наступного року, проте, ця дата все ще не є остаточною через те, що перемовини між профспілками та урядом тривають та перебувають у активній стадії.

У даних перемовинах беруть участь Британська Медична Асоціація, організація NHS Employers (роботодавці NHS) та Департамент Здоров'я центрального уряду.

Закім компромісу у перемовинах ще не було досягнуто і представники профспілок все більше схиляються до того, що уряд не хоче робити жодних поступок у цьому питанні, тобто виглядає так, що страйк все ж таки відбудеться.

Також читайте додатково на цю тему у раніших повідомленнях.

Молодші лікарі проголосували за проведення страйку


джерело: http://www.independent.co.uk/