На головну

Понеділок, 04.01.2016 - 15:56

Уряд заявляє про пряме фінансування будівництва житла

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Центральний уряд Сполученого Королівства заявив, що безпосередньо фінансуватиме 13 тисяч будинків на публічних (не приватних) ділянках на території Англії.

Про це сьогодні повідомили міністри у центральному уряді.

Менші будівельні компанії матимуть змогу купляти ділянки, котрі розташовані на території Англії і котрі вже матимуть дозволи планових органів на забудову цих ділянок житловими будинками. Сорок відсотків від цих нових будинків будуть так званими "стартовими будинками", що означає, що їх продаватимуть первинним купцям, тобто тим. котрі купляють житло вперше у своєму житті.

Дейвид Кемерон рекламує це, як найвизначнішу зміну у державній житловій програмі.

Проте, лейбористи кажуть, що пан Кемерон вживає цю риторику для того, аби приховати повний провал стратегії уряду у питанні житлового будівництва.

Тіньовий міністр з житлового забезпечення, пан Джон Гілей (лейборист), каже, що дана заява насправді не обіцяє будівництва нового та доступного житла окрім тих, про котрі уряд вже заявляв раніше.

Пряме фінансування дає змогу урядові взяти на себе відповідальність за розвиток будівництва житла замість великих будівельних компаній.

Центральний уряд хоче збудувати загалом 200 тисяч стартових будинків на території Англії, котрі продаватимуть з мінімальною знижкою 20%, але тільки первинним купцям і чий вік не перевищує 40 років. Знижки будуть стосуватись тільки тих маєтків, вартість яких не перевищує 250 тисяч фунтів поза межами Лондона та 450 тисяч фунтів в межах Лондона.

Початок цієї програми уряду почнеться з п'яти ділянок, до яких входять так звані коричневі ділянки (не придатні для сільськогосподарського використання) на території Old Oak Common, що у північно-західному Лондоні, колишні військові казарми Connaught Barracks, що у місті Довер (південь Англії), колишні ділянки Міністерства Оборони у селі Northstowe, що у графстві Кембриджшиа, територія колишньої лікарні Graylingwell, що поблизу міста Чичестер (південна Англія) та на ще одній колишній ділянці Міністерства Оборони в районі Daedelus Waterfront.

Уряд також обіцяє виділити 1.2 мільярди фунтів для будівельних компаній, для підготовки інших коричневих ділянок аби зробити їх придатними для забудови житла, що часто включає в себе зміну двометрового шару ґрунту, який раніше був просочений різними індустріальними відходами колишніх заводів чи фабрик.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-35217418

Подібні статті: