На головну

Четвер, 07.01.2016 - 10:25

Перестановки в тіньовому кабінеті

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Лідер лейбористів, Джеремі Корбин, завершив свою першу з часу формування перестановку у своєму опозиційному уряді, після якої Гілері Бен, попри його активну підтримку залучення Британських повітряних сил до повітряних ударів на території Сирії, все ж залишився на посаді тіньового міністра закордонних справ.

Після тридцяти годин перемовин між паном Корбином та лідерами лейбористів, стало відомо, що Пет МекФедена було звільнено з посади тіньового міністра з питань Європи, головним чином за його активну критику лідера партії, пана Корбина.

Прихильниця звільнення Британії від ядерних підводних човнів під назвою Трайдент, пані Емилі Торнбері, змінить тіньову секретарку з безпеки, пані Марію Іґл (Орел), яку було переведено на посаду секретарки з питань культури, після того, як було звільнено попереднього секретаря з культури, пана Майкла Даґера і також за його активну критику пана Корбина.

Після того, як Джеремі Корбин став лідером лейбористів він вирішив долучити до свого опозиційного кабінету, як прихильників своєї політики, так і опонентів з метою тіснішого єднання у лавах лейбористів. Проте, окремі з членів його тіньового кабінету продовжували активно виступати проти його, на їх погляд надто лівих стратегій, після чого він все ж таки вирішив їх звільнити.

Дані перестановки в тіньовому уряді розцінюють головним чином, як намагання пана Корбина міцніше закріпити свою позицію. як лідера лейбористської партії.

На даний час у тіньовому кабінеті пана Корбина залишається 17 жінок та 14 чоловіків.

Щодо пана Гілері Бена, то є чутки, що він пообіцяв панові Корбину, що у майбутньому не буде відверто виступати проти нього і не буде його критикувати і саме з цієї причини він зміг утримати свою посаду. Самі ж члени лейбористської партії категорично заперечують ці чутки.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-35239232

Подібні статті: