На головну

Понеділок, 11.01.2016 - 03:51

Шкільна освіта стоїть перед кризою

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Шість британських профспілок вчителів застерігають про те, що у Англії назріває національна криза нестачі числа вчителів.

Профспілки також стверджують, що урядові обмеження зарплати вчителям та врізання шкільних бюджетів можуть спричинити зниження стандартів англійської освіти та закликають уряд подумати про збільшення зарплати вчителям.

Зарплату вчителів встановлює державний Орган з Перегляду Шкільного Вчителювання (School Teachers' Review Body (STRB)).

Уряд у свою чергу стверджує, що намагається привабити до вчителювання "найкращих та найяскравіших".

Упродовж останніх п'яти років зростання зарплати шкільних вчителів Англії було обмежено до максимум 1% на рік і уряд планує втримати це обмеження ще упродовж наступних чотири роки. У жовтні минулого року Секретарка з Освіти, пані Никі Морґан, написала до STRB аби навмисне їм про це нагадати.

Проте, спільна заява профспілок каже, що у цій професії завжди існувала та існує кореляція між рівнем зарплати вчителів та їх результативністю і застерігає, що при чинному рівні оплати праці вчителів якість навчання буде знижуватись через те, що все більше дітей отримуватимуть освіту від вчителів, котрі не є фахівцями у тих предметах, котрі їм все частіше доводиться викладати.

Асоціація Викладачів та Вчителів Британії стверджує, що через різке збільшення числа учнів, у наступні три роки буде потрібно додаткових 160 тисяч вчителів і якщо уряд цим не перейматиметься, то дуже незабаром у школах Англії виникне глибока криза.

Середня зарплата британських вчителів на даний час складає приблизно 30 тисяч фунтів на рік.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/education-35265048

Подібні статті: