На головну

Субота, 23.01.2016 - 08:59

Google погодився сплатити 130 млн податку

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Після шестирічного розслідування британській податковій (HMRC) вдалось висмоктати з Ґуґл 130 мільйонів фунтів податку, сплату якого компанія уникала ще від 2005 року.

Ґуґл є однією з кількох міжнародних компаній, котрих звинувачують в униканні сплати податків попри те, що на британському ринку вони мають мільярдні товарообіги.

Старші посадовці Ґуґл також обіцяють, що від тепер будуть дотримуватись нових податкових правил і платитимуть більше податків.

HMRC почала розслідування за фактом уникання сплати податків після того, як виявилось, що супер великі компанії з мільярдними щорічними доходами сплачували практично мізерні податки. Попри те, що ринок Сполученого Королівства є одним з найбільших ринків для Ґуґл, компанія у 2013 році заплатила тільки 20 мільйонів фунтів податків, коли величина продаж компанії на території СК склала понад 3.8 мільярди фунтів.

Найбільші доходи компанії Ґуґл у СК складає онлайн реклама.

Фахівці неодноразово критикували Ґуґл та інші міжнародні корпорації за дуже складні та заплутані міжнародні схеми з уникання оподаткування. Ґуґл розташувала свою європейську штаб-квартиру у Ірландії, яка має багато нижчий від Британії відсоток корпоративних податків. Більшість своїх прибутків Ґуґл переводить у свої структури на Бермудах, де сума корпоративного податку складає нуль відсотків.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-35381130

Подібні статті:

Руским та українським олігархам у СК буде наказано пояснити джерела своїх доходів

Згідно з Райськими Паперами Її Величність та Принц Чарлз також уникають сплати податків