На головну

Понеділок, 01.02.2016 - 10:25

Британські науковці отримали дозвіл на редагування людських генів

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Британські вчені та дослідники сьогодні отримали дозвіл на право генетичної модифікації людських ембріонів.

Це право було отримано від державного регулятора у сфері запліднень.

Дослідження з питань можливої модифікації людських ембріонів будуть проводитись у Лондоні, в Інституті Френсис Крик (Francis Crick Institute), який намагається встановити краще та глибше розуміння першопочатковіших стадій розвитку людського життя.

Експерименти проводитимуть над ембріонами упродовж перших семи днів від моменту запліднення, що може допомогти зрозуміти, що саме призводить до викидення зародків.

Проте, цей дозвіл все ж таки забороняє науковцям всаджувати ембріони у тіло жінки.

Британський регулятор нагляду за заплідненнями, який має назву Орган Запліднень та Ембріології (Human Fertilisation and Embryology Authority), скорочено HFEA, сьогодні дав дозвіл, що означає, що експерименти почнуться у наступні кілька місяців.

Лікарка Кейсі Наякен, каже, що: "Ми хотіли цього дозволу, бо хочемо краще зрозуміти гени, які мають вплив на успішний розвиток плоду що веде до народження здорового малюка.".
Пані лікарка також стверджує, що дані дослідження є надзвичайно важливими для розуміння цілого процесу розвитку людського ембріону.

На малюнку вище зображено процес розвитку людського ембріону від єдиного заплідненого яйця (лівий горішній малюнок) до бластоцисти (правий нижній малюнок).


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/health-35459054

Подібні статті:

Британські вчені зробили прорив у діагностиці туберкульозу

Рух сперми до яйця цілковито залежить від ритму