Перелік всіх новин

Безпечніші тести синдрому Дауна

перевірки на вміст у крові матері фрагментів ДНК плодуУ результаті досліджень у лікарні Great Ormond Street Hospital вчені винайшли новий, безпечніший та набагато ефективніший спосіб перевірки на вміст у крові матері фрагментів ДНК плоду.

Даний спосіб тестування синдрому Дауна знижує ризик можливості викидню у вагітних жінок. На даний час цей спосіб доступний тільки у приватному медичному секторі СК. Проте, незабаром він може стати доступним також і у Державній Службі Здоров'я (NHS), тобто безкоштовно або частково безкоштовно.

Кожна з 200 жінок втрачає свою дитину після амніоцентезу, у якому проводять тести рідини навколо плоду, що розвивається з метою виявлення аномалій.

У СК щороку народжується приблизно 750 малюків із синдромом Дауна. Всім вагітним жінкам пропонується перевірка на присутність різних генетичних аномалій.

Першочерговими тестами у виявлені синдрому Дауна служать ультразвукова перевірка та перевірка на наявність певних хімічних речовин у крові матері.

Якщо така перевірка вказує на один шанс зі 150, що малюк може мати синдром Дауна, тоді матері пропонують аміноцентизу, під час якої голкою беруть пробу амніотичної рідини, яка оточує плід. Цей процес підвищує шанси викидню.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/health-33025227

Подібні статті: