Перелік новин

Вівторок, 01.03.2016 - 10:37

У британській NHS хронічна нестача медиків

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Понад дві третини трастів Національної Служби Здоров'я Сполученого Королівства перебувають у надзвичайно активному пошуку кваліфікованих медиків за межами королівства через просто хронічну нестачу медперсоналу в середині країни.

На даний час у системі Національної Служби Здоров'я (NHS) СК вакантними залишаються десятки тисяч робочих місць для лікарів та медсестр.

Статистичні дані, котрі отримала БіБіСі завдяки Актові про Вільний Доступ до Інформації вказують на те, що масштаби цієї нестачі є просто кризовими.

У такій масштабній нестачі персоналу профспілки звинувачують погану політику планування чинного уряду консерваторів та недавню політику уряду у спробі обмежити в'їзд на територію СК іноземних працівників.

В уряді кажуть, що на даний час у системі NHS зайнято рекордну кількість персоналу.

Дані, отримані БіБіСі, показують, що на перше грудня минулого року у NHS Англії, Уельсу та Північної Ірландії залишалось вакантними понад 23 тисячі вакансій медсестер чи медбратів, що є рівним дев'яти відсоткам від всіх медсестер зайнятих у NHS.

Отримана інформація додатково показує, що у період від 2013 до 2015 року кількість вакансій медсестер у службі здоров'я збільшилась на 50%, або від 12'513 вакансій до 18'714. Для лікарів, кількість вакансій за цей самий період збільшилась на 11% або на 243 вакансії. Для консультантів, які зайняті у дитячому лікуванні, кількість вакансій зросла на 7%.

Найголовнішою причиною збільшення числа вакансій називають розширення сфери самої NHS. Іншими причинами також називають різке збільшення пацієнтів похилого віку та старіння населення загалом.

Найвирогіднішим вирішенням цієї проблеми вважають заохочення медичних працівників з поза меж Британії. Дані показують, що активним пошуком медперсоналу за кордоном на даний час займаються приблизно 69% трастів (відділень) Національної Служби Здоров'я Англії, Уельсу та Північної Ірландії, а якщо взяти тільки Англію та Уельс, то число трастів складає майже 74%.

Найактивніше найманці працюють на території Індії та Філіппін, де англійська мова є набагато меншою проблемою.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/health-35667939

Подібні статті:

Брекзит: рекордна кількість медсестер залишають СК

Медсестри ЄС масово залишають Британію

Хірургові дали 15 років за безпідставне вирізання грудей