На головну

Вівторок, 01.03.2016 - 11:17

Жахливі санітарні умови в ізоляторах для азюлянтів

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Окремі з прохачів політичного притулку у СК перебувають у Центрі Видалення Мігрантів Гамондзуорз (Harmondsworth Immigration Removal Centre) - одному з найбільших ізоляційних центрів Європи, що у західному Лондоні, надзвичайно довго та у надзвичайно брудних та таких, що близькі до нелюдських, умовах.

Умови у цьому ізоляторі було описано, як "жахи", з голими стінами, поламаними меблями, тарганами та клопами.

Про це йдеться у звіті головного інспектора в'язниць та ізоляторів Британії, пана Пітера Кларка.

Окремі з ізольованих перебувають у центрі вже понад дванадцять місяців, а один з чоловіків просто "мешкає" у цьому центрі вже п'ять років.

Даний ізоляційний центр розташований у районі Лондона - Західний Дрейтон (West Drayton). Загалом на даний час у центрі перебуває 661 чоловік, серед яких є спіймані нелегали, громадяни в очікуванні вирішення їх прохання про політичний притулок та ще окремі іноземці, котрі перебувають в очікуванні депортації.

Даний центр перебуває у приватних руках і ним від імені Міністерства Внутрішніх Справ (Home Office) опікується компанія «МITIE Care and Custody». Речники компанії стверджують, що "їх працівники наполегливо працюють над покращенням умов перебування гостей країни".

Правила міністерства чітко кажуть про те, що подібні центри призначені та мають використовуватись, тільки для короткочасного утримання людей. Проте, 18 чоловіків, котрі на даний час перебувають у цьому центрі, вже там понад рік.

У даному звіті йдеться про те, що умови у цьому центрі є такими, що "викликають серйозне занепокоєння". У центрі майже відсутня вентиляція. Туалети та душові не відповідають жодним сучасним санітарним умовам.

Понад половину "мешканців" центру кажуть, що вони перебувають у дуже пригніченому стані, а окремі з них вважають свій стан близьким до самогубства.

Зверніть увагу, як гарно цей заклад виглядає на зовніджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-35693227

Подібні статті:

Успіх азюлянтів більше залежить від того, де вони подають апеляцію