Перелік всіх новин

Середа, 02.03.2016 - 13:02

Суд визнав Morrisons винними за злочин вчинений їх працівником

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Мережу британських супермаркетів Morrisons було визнано винною у злочині, який спричинив їх працівник, котрий скоїв напад на одного з відвідувачів крамниці, яка належить компанії.

Згідно з документами суду, пан Амджид Хан працював на заправці компанії Morrisons, яка розташована у місті Бирмінгем, у 2008 році, коли він вчинив жорстокий напад на пана Ахмеда Мугамуда (зображений на фото). Пан Мугамуд помер у 2014 році від хвороби, яку пов'язують з вище згаданим нападом, але його родина продовжувала його судову справу проти компанії.

Речники компанії Morrisons кажуть, що пана Хана було звільнено з роботи, а сама компанія погодилась виплатити компенсацію за завдані збитки. Сума компенсації буде визначатись після остаточного висновку суду.

Суд прийшов до висновку, що Morrisons несуть відповідальність за дії своїх працівників.

Цей вирок суду має надзвичайно велике значення в тім, що матиме вплив на практично всіх роботодавців Британії.

Річ в тім, що до цього судового процесу компанії на території Британії несли відповідальність за вчинки своїх працівників тільки у тих випадках, коли працівники займали посади високого ризику, як для прикладу викидала у нічних клубах. Проте, вище згадане судове рішення створює прецедент, який означає, що від тепер всі роботодавці на території Британії цілковито несуть відповідальність за дії всіх своїх працівників під час виконання ними своїх обов'язків.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-35696701

Подібні статті: