Перелік всіх новин

Понеділок, 07.03.2016 - 13:38

Візові шахраї у Лондоні видають себе за працівників Home Office

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
Розслідування під назвою «Inside Out London» виявило, що на багатьох мігрантів націлюються вимагачі грошей, котрі створюють тиск на мігрантів з метою вимагання великих сум грошей.

Дане розслідування опитало кілька десятків людей, котрих було введено в оману задля отримання від них грошей та оприлюднення ними своїх персональних даних.

Жертви подібних шахрайств кажуть, що отримували чисельні телефонні дзвінки від чоловіків, котрі представляли себе, як працівники Відділу з Питань Віз та Міграції уряду Британії (UK Visa and Immigration department).

Проте, речники у Бюро Внутрішніх Справ (Home Office) кажуть, що наразі не мають жодних доказів чи свідчень щодо цих звинувачень. Звичкою цих речників є те, що спочатку вони завжди все заперечують, а пізніше, коли з'являються переконливі докази і їм вже нікуди ухилятись, то вони врешті решт визнають свою провину та кажуть "сорі", навіть якщо це виявляється через п'ятдесять років.

Один зі студентів, пан Pratik Vyas, каже, що змарнував всі свої заощадження після того, як його дружина отримала телефонний дзвінок від чоловіка, який представляв себе, як офіцер з питань міграції у Home Office.

Так званий "офіцер з міграції" сказав пані Ritu Vyas, що вона заповнила не ті форми, які їй було потрібно заповнити на летовищі, після прибуття до Сполученого Королівства. Тоді, вони їй також сказали аби вона перевела всі гроші, які були на її рахунку на інший рахунок, бо в іншому випадку її депортують з Британії.

Пані Ritu Vyas, віком 35 років, прибула до СК з Пакистану. За її словами, її "надули" у загальній сумі на приблизно 56 тисяч фунтів після того, як її було зведено з двома чоловіками, котрі пообіцяли їй допомогти уникнути "депортації" і також допомогти їй отримати довготривалу візу на проживання у СК.

Пані стверджує, що більшість з тих грошей не належать їй, а вона була змушена їх позичити в друзів та батьків у Пакистані.

Вона також каже, що: "Тепер всі гроші пішли і я стою перед фактом депортації".

Вельми важливим тут є те, що дане розслідування стверджує, що їм також вдалось отримати звинувачення про те, що окремі випадки подібних шахрайств було вчинено саме працівниками самого Home Office.

Один офіцерів з міграції Home Office сказав слідчим, що шахрайства у питаннях міграції, які вчинюють саме працівники Home Office є проблемою, яка постійно зростає і стає все більшою проблемою для центрального уряду Британії.

За словами даного офіцера, чиє ім'я не називається, за останні 12 місяців надходить багато скарг на те, що серед працівників Home Office та працівників приватних компаній, котрі співпрацюють з Home Office і виконують для нього окремі завдання, панує неабиякий рівень корупції. Він також каже, що: "Я знаю, що на даний час Home Office проводить два подібних внутрішніх розслідування щодо шахрайства своїх працівників, котрі є офіцерами з міграції.".

Пані Ritu Vyas каже, що цілковито переконана, що обидва чоловіки, котрі її "надули", насправді були працівниками Home Office. Вона каже, що вони показували їй свої ідентифікаційні картки, які засвідчували, що вони працювали на Home Office. Вона також каже, що: "Я також зустрічалась з ними біля будівлі Home Office. І все це дає мені гідні причини вважати, що вони були працівниками Home Office.".

У самому Home Office з цього приводу заявили, що: "Будь-які звинувачення наших працівників у корупції чи шахрайстві є серйозною справою і мають бути передані нам для подальшого розслідування нашою внутрішньою слідчою групою. Ми сподіваємось, що наш персонал постійно демонструє найвищі світові стандарти поведінки!".

Як би не впирались у самому Home Office, тут варто нагадати про те, що десь у 2011 році був скандал, у якому звинувачували Home Office в тім, що його працівники, головним чином африканського походження, "активно сприяли" отриманню дозволів на постійне місце проживання у СК в обмін на секс з ними. Подібні статті:

Обережно : у Лондоні шахрай дає фейкову вакцину від Ковид-19 Обережно : у Лондоні шахрай дає фейкову вакцину від Ковид-198.01.2021
Британські мандрівники ошукуються шахраями по півтори тисячі фунтів кожний

Навмисні аварії найчастіше робляться шахраями міста Бірмінгем

Злочинці використовують eBay для продажу крадених та клонованих машин

Сім українських нелегалів затримано за спробу висадитись на березі Британії

Крадіжки особистих даних сягають рекордних рівнів
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-35723809