Перелік всіх новин

Понеділок, 07.03.2016 - 14:40

У Британії тренуватимуть «безводієві» вантажівки

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
У цьогорічному бюджеті, в середу, Канцлер СК, Джордж Озборн, має підтвердити, що на території Британії будуть проводити експерименти з вантажівками, котрі їздять за допомогою комп'ютера і без жодної допомоги водія.

У Відділі транспорту центрального уряду кажуть, що СК стане світовим лідером у тестуванні так званих "безлюдних" вантажних автомобілів.

Сучасні технології дають змогу транспортним засобам рухатись колонами без водіїв і економити більше палива ніж зараз.

Британський щоденник Таймс недавно повідомив про те, що дані тестування проводитимуться на автомагістралі М6, у графстві Камбрія (Cumbria), в кінці 2016 року на "спокійних" відрізках магістралі.

У тестуванні братимуть участь колони по десять вантажівок, які цілковито керуватимуться комп'ютерами і без втручання людини, з дистанцією між автомобілями всього у кілька метрів.

Фінансування даного тестування має взяти на себе центральний уряд Британії, про що має повідомити Джордж Озборн.

За даними речників організації мотористів СК, АА, британські автомагістралі дуже добре пасують для подібних тестів через те, що вони мають найбільшу кількість приїздів та від'їздів ніж інші магістралі Європи.

Саме з цієї причини обрали М6.

Чи стане це реальністю, чи залишиться тільки обіцянкою, стане відомо у середу, 16 березня, коли Канцлер Озборн представлятиме цьогорічний бюджет у Палаті Громад.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-35737104

Подібні статті: