Перелік всіх новин

Попри шалені прибутки Thames Water з вас здеруть ще більше

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсПрибутки найбільшої британської водопостачальної компанії, Thames Water, минулого року виросли на 29,5% (335,8 мільйонів фунтів), головним чином через те, що компанія не сплачує корпоративного податку.

Попри такі великі прибутки, компанія все одно планує подальше підвищення цін за свої послуги.

Всі водопостачальні компанії у СК є приватними. Їх головними послугами є водопостачання разом з обслуговуванням та забезпеченням стічних каналізацій.

Компанія Темз Уота, яка обслуговує приблизно 14 мільйонів споживачів у Лондоні та прилеглих територіях, недавно заявила, що збільшуватиме плату за свої послуги на 12 фунтів, тобто на 3,3% упродовж наступних 5 років.

Виправдовуючи підвищення цін, компанія стверджує, що дане підвищення необхідне для залучення 4,2 мільярдів фунтів для фінансування каналізаційного тунелю під річкою Темзою, Thames Tideway, який забезпечить рух каналізації з західної частини Лондона до східної. Довжина тунелю приблизно 25 км, а його будівництво має розпочатись у наступному році та завершитись у 2023 році.

За минулий фінансовий рік компанія не сплатила жодних корпоративних податків через свої інвестиційні програми.

За позаминулий фінансовий рік компанія також не сплатила жодного пенса корпоративного податку і каже, що не має наміру сплачувати цей податок у наступні 10 років також через заплановані інвестиційні проекти високої вартості.

Компанія також стверджує, що у минулому році на різні структурні проекти витратила майже півтора мільярда фунтів.

Подібні статті:

На Hammersmith знову прорвало магістралі водопостачання
джерело: http://www.theguardian.com/