Перелік всіх новин

09.03.2016 - 11:54

Британські повії організовують сайти рейтингу їх професійності

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
За даними шотландського таблоїду Daily Record місцеві повії, як чоловічої так і жіночої статті, активно використовують інтернет сайти для реклами та продажу своїх послуг, де клієнти можуть залишати про них свої відгуки.

Подібні сайти надають перелік типів послуг, які пропонують секс працівники та працівниці разом з погодинними тарифами за обслуговування.

Згідно з вище згаданим виданням, інтернет сторінки наповнені фотографіями працівників британської секс індустрії мають всі подробиці та необхідні адреси для контакту з ними.

У Сполученому Королівстві проституція поза законом, то ж фотографії або не відповідають тим особам, або їх зроблено так, аби правоохоронні органи не змогли довести причетності даних осіб до порушення закону.

Шотландське видання не оприлюднює адрес подібних сайтів, але розповідає, що ці сайти мають дуже широку та глибоку інформацію, яка включає в себе всі аспекти місцевих послуги разом з місцями паркування авто, цінами за паркування та закладами харчування.

Однією з місцевостей, де повії активно використовують Інтернет, є шотландське містечко Paisley, де розташоване летовище Ґлезґоу.

Головний слідчий інспектор, пан Fil Capaldi, який є керівником відділу поліції з захисту громадськості у місті Renfrew, каже: "Поліція Шотландії знає про існування подібних інтернет сайтів і ми також добре розуміємо, що сучасна проституція все частіше сходить з британських вулиць через використання подібних інтернет сайтів. Проте, подібний інтернет бізнес також тягне за собою низку проблем та ризиків. Наша найголовніша увага спрямована перш за все на безпеку людей і тут не має значення чи це повія чи це клієнт. А якщо ми отримуємо інформацію, що десь має місце експлуатація людей, ми негайно все це перевіряємо і при необхідності переслідуємо та караємо винних. Ми цілковито усвідомлюємо, що у секс індустрії є такі, що працюють в супереч власній волі, але ми також добре усвідомлюємо, що у цій індустрії є ті, кому це подобається і для кого це стало життєвим стилем. То ж ми намагаємось обережно підходити до цього питання".

У Британії вже довгий час точаться суперечки про те, чи легалізувати повійство, як професію, чи ні. У цьому питанні зайнято чимало політиків, як з одного так і з іншого боку.

Згідно з подібними сайтами, так звані "дівчата на вимогу" (call girls) за свої послуги вимагають від 20 фунтів за 15 хвилин до тисячу фунтів за цілу ніч. На сайтах, де рекламуються повії міста Paisley також бувають і знижки, як у супермаркетах. Також багато працівників пропонують вже заздалегідь замовлені місця в готелях, а окремі пропонують, що можуть надавати обслуговування вдома.

Подібні онлайн реклами навіть надають ціни за секс з виїздом для обслуговування подружніх пар.

Одна з повій міста Paisley, віком 33 роки, яка називає себе стовідсотковою нянею, пропонує свої послуги за 110 фунтів за кожну годину. Вона каже: "Я займаюсь цим бо дуже люблю брудні задоволення.".

Вона каже, що продає свої послуги онлайн ще з жовтня 2014 року і її онлайн профіль вже було переглянуто 130 тисяч разів. Вона пропонує також і активну участь у груповому сексі і навіть має широкий діапазон різних "бізнес пропозицій".

Вона каже: "Я мешкаю у великій просторій квартирі зі всіма зручностями, де також є практично всі засоби чоловічого туалету для того, аби мої клієнти не квапились до дому, а залишались у мене якомога довше.".

Один з користувачів сайту на прізвисько DD залишив свій відгук, де розповідає: "Я отримав адресу у одній з квартир у Paisley. Моя навігація дуже легко знайшла це місце. Чесно сказати, вулиця не виглядала дуже привітною, але було де припаркуватись. Я припаркувався і зайшов у будинок. Панночка Лусі відчинила двері і показала мені спальню, яка була вельми стандартного типу з частковим освітленням. Вона розповіла мені що у інших квартирах будинку також працюють її подруги. Лусі виявилась не такою вже й привабливою, як було зображено у її онлайн профілі. На її руках було багато розписів. Мені це не сподобалось. Вважаю, що 60 фунтів, які я їй заплатив, я просто викинув на вітер. Дуже поганий сервіс.".

Ось один з таких сайтів:
http://adult.vivastreet.co.uk Подібні статті:

Вчительку судять за сексуальні стосунки зі своїм учнем
джерело: http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/prostitutes-use-trip-advisor-style-7518557