Перелік всіх новин

Середа, 09.03.2016 - 19:22

За Гатон Ґаден дали по сім років

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
П'ятьох чоловіків було ув'язнено на термін по сім років, за одне з найбільших пограбувань у Британії, яке вони вчинили на саму Паску у минулому році у ювелірному склепі Hatton Garden (ювелірний квартал Лондона), коли їм вдалось викрасти коштовностей на 14 мільйонів фунтів.

Четверо чоловіків отримали по сім років ув'язнення кожний.

Ще один член групи, пан Carl Wood отримав шість років.

Найголовніший розробник та планувальник операції, пан Brian Reader, виявився надто хворим аби сьогодні постати перед судом, що означає, що вирок йому буде оголошено пізніше.

Під час оголошення вироку суддя сказав: "Пограбування, яке ви вчинили стоїть у своєму власному класі (не має аналогів).".

Дані терміни злодії отримали за змову, приготування та скоєння пограбування. Максимальним терміном за подібні пограбування у Британії вважають 10 років. Проте, суддя мусів взяти до уваги той факт, що грабіжники дуже швидко самі визнали свою провину.

За словами детективів, на даний час їм вдалось віднайти тільки третину вкрадених коштовностей, тобто на суму десь біля 5 мільйонів фунтів.

На фото зображені шість злодіїв: John "Kenny" Collins, 75 років, мешканець вулиці Bletsoe Walk, у районі Islington, північний Лондон, Daniel Jones, 61 рік, мешканець Park Avenue, район Лондона, Enfield, Terry Perkins, 67 років, також мешканець району Enfield, Carl Wood, 59 років, мешканець графства Hertfordshire, та пан Lincoln, 60 років, мешканець району Bethnal Green, що на сході Лондона.

Їх компаньйон, пан Hugh Doyle, також мешканець району Енфілд, який не приймав безпосередньої участі у пограбуванні, але приймав участь у приготуванні, отримав умовний вирок. Він каже, що дуже задоволений вироком і тим, що все це вже дуже незабаром завершиться і він зможе спокійно проводити свій вільний час з сім'єю.

Всі злодії сказали суддеві: "thank-you".

Перелічені вище злодії


Читайте більше про це пограбування у наступній статті.

У Сасексі злодії за допомогою екскаватора вкрали касовий апарат

У Лондоні чергове пограбування на майже 2М фунтів

Злочинці серед білого дня з касового апарату Tesco викрали 86К

9 Людей заарештовано за пограбування у Гатон Ґаден


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-35767110