Перелік всіх новин

Неділя, 13.03.2016 - 12:43

Nicolá Sturgeon готується до ще одного референдуму за незалежність Шотландії

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Перший Міністр Шотландії, пані Николá Сторджин (SNP), знову висловилась на підготовку до ще одного референдуму у Шотландії за її вихід зі складу Сполученого Королівства, де за її словами за незалежність проголосує набагато більше шотландців.

В суботу, після полудня, на весняній конференції Партії Шотландських Націоналістів (SNP) у Glasgow, лідер партії та Перший Міністр Шотландії, пані Сторджин. попередила своїх прихильників та активістів про те, що: "Ми не досягнемо нашої мрії за незалежність просто бажанням того, що результат наступного референдуму якось буде іншим або сподіванням на те, що на наступному люди просто проголосують за незалежність. Ні, ми мусимо напружити всі свої сили та міць аби досягти своєї мрії.".

За сім тижнів до виборів до Голируду (шотландський парламент), пані Сторджин каже: "Ми доб'ємось нашої незалежності тільки тоді, коли зможемо переконати більшість наших людей, що незалежність є найкращим майбутнім для нашої країни.".

Зосередження пані Сторджин на темі незалежності ніяк не випадкове, адже воно відбувається саме в той момент, коли Партія Шотландських Націоналістів насолоджується безпрецедентним рівнем підтримки у шотландському суспільстві.

На виборах до Парламенту Шотландії шанси британських консерваторів, як правило, завжди дуже нікчемні. Кілька міць і все. Найбільша боротьба на цих виборах за звичай точиться між шотландськими націоналістами та лейбористами, котрі останнім часом демонструють дуже кволі результати через неабияку підтримку шотландських націоналістів ще з часів їх колишнього лідера Салека Селмона.

Найпотужнішим поштовхом до ще одного референдуму за незалежність Шотландії може стати результат червневого референдуму за вихід Британії зі складу ЄС. Дуже переважна більшість шотландців є про-європейцями і вони ніколи не погодяться на вихід Шотландії за межі ЄС.

Наразі весь шотландський політикум зосереджений на травневих виборах до Глируду. Для лідера британських лейбористів, пана Джеремі Корбина, це буде найголовнішою перевіркою його лідерства від того, часу коли він став керманичем партії.

У своїй промові в суботу, пані Сторджин звернулась до тих шотландців, котрі ще не визначились чи підтримувати незалежність чи ні, зі словами: "Поволі та з пошаною, ми шукатимемо шляхів переконати вас, що наша незалежність насправді запропонує найкраще майбутнє для Шотландії. Не те майбутнє, яке пропонують уряди Торі, за які ми ніколи не голосуємо, а майбутнє, яке ми обираємо самі для себе. І саме так, ми перетворимо 45% минулого референдуму на міцну та переважну більшість на наступному референдумі.".


джерело: http://www.theguardian.com/politics/2016/mar/12/nicola-sturgeon-snp-to-resume-drive-for-scottish-independence

Подібні статті: