Перелік всіх новин

Четвер, 17.03.2016 - 20:22

Повертайтесь назад до Польщі

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Заступник прем'єр-міністра Польщі каже, що має дуже велике бажання аби британські поляки повертались назад до своєї країни.

У своєму інтерв'ю програмі Newsnight (БіБіСі 2) пан Матеуш Моравецкі сказав, що той день, коли всі поляки Британії повернуться назад на батьківщину буде його найщасливішим днем.

Він також наголосив на тому, що очікує, що десь через 5-7 років, коли у Польщі зростуть зарплати, поляки припинять виїздити на заробітки за кордон.

Рівень еміграції з Польщі, за його словами вже сповільнився через те, що на даний час зарплата у Польщі складає приблизно 70% середньої європейської зарплати.

Він також сказав, що коли громадяни Сполученого Королівства вирішать покинути ЄС, то навіть попри це Польща все одно залишатиметься "міцним стовпом" Європейського Союзу і робитиме все можливе аби вихід СК з ЄС не мав ефекту доміно.

Він також повідомив, що Польща погодилась взяти до себе тільки 7 тисяч сирійських біженців і не може взяти більше через ситуацію в Україні. За його словами на території Польщі вже є 355 тисяч біженців з України, серед котрих також дуже багато працівників-мігрантів.

За підрахунками аналітиків та за офіційною британською статистикою на даний час на території Британії перебуває приблизно 800 тисяч поляків.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-35837447

Подібні статті: