Перелік всіх новин

П'ятниця, 18.03.2016 - 12:56

Саймон Данчук віддасть казні 11 тисяч

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Членові Палати Громад британського парламенту, панові Саймон Данчук було наказано повернути у державну казну Британії 11'583 фунти, котрі він помилково списував, як витрати, пов'язані з проживанням його дітей у Лондоні.

Саймон Данчук, чий батько емігрував з Галичини, є лейбористом та Членом Палати громад від округу Rochdale, який галицька діаспора Британії також часом називає Рождаль, де мешкає багато колишніх галичан, котрі емігрували до Британії після Другої Світової.

Під час аналізу витрат, за котрі він вимагав компенсацію з державної казни, було виявлено, що пан Данчук отримував виплату на своїх дітей у зв'язку з тим, що вони жили у Лондоні.

Незалежний Орган Парламентських Стандартів (Independent Parliamentary Standards Authority - IPSA) після свого розслідування наказав панові Данчук повернути вище згадану суму грошей через те, що їх було отримано з порушенням загальних правил парламентаризму.

Пан Данчук каже, що цілковито погоджується з висновками IPSA і каже, що поверне гроші у повній сумі.

Даний скандал розпалився після того, як ліберал-демократи звернулись до парламентського органу з проханням перевірити чи пан Данчук вимагав компенсацію за проживання обох його дітей у Лондоні. Розслідування показало, що упродовж трьох років, за котрі пан Данчук вимагав цю компенсацію, його діти насправді не жили постійно у його лондонському помешканні.

Пан Данчук у свою чергу звинувачує у цьому скандалі не вельми чітку інтерпретацію правил та настанов парламентського кодексу, де за його словами не зовсім чітко викладено критерії постійного проживання.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-manchester-35813208

Подібні статті:

Саймон Данчук не висуватиме свою кандидатуру на цих парламентських виборах