Перелік всіх новин

Понеділок, 21.03.2016 - 10:52

Хворі на рак простати тепер отримають доступ до абіратерону

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Пацієнти на території Англії, котрі хворіють на рак простати від тепер отримуватимуть ліки під назвою абіратерон, котрі допомагають відстрочити потребу у хіміотерапії.

Національний Інститут Відмінності Здоров'я та Догляду (National Institute for Health and Care Excellence, скор. NICE) зараз вирішив погодитись з тим, що абіратерон має бути доступним для всіх пацієнтів.

Раніше цей інститут стверджував, що лікування при допомозі абіратерону не було "ефективно виправданим" для його запровадження у системі NHS.

Ця новина означає, що від тепер лікування при допомозі абіратерон стане безкоштовним для пацієнтів, котрі лікуються у NHS, тобто стане доступним для всіх.

Лікування з задіянням абіратерону коштує три тисячі фунтів на місяць.

Проте, стало відомо, що NHS домовилось про дещо нижчу ціну з виробниками цих ліків.

Хіміотерапія призначена для того, аби вбивати ракові клітини.

З іншого боку, абіратерон (аbiraterone), ще також відомий, як Zytiga, є гормонотерапією і має властивість припиняти доступ тестостерону до гланди простати і відтак може задушити ракову пухлину.

Раніше працівники NICE стверджували. що застосування цих ліків було "економічно не виправданим" і навіть попри те, що у Шотландії подібні пацієнти вже отримували ці ліки у Національній Службі Здоров'я.

Після того, як група дослідників під керуванням професора Янсена змогла довести, що ці ліки таки мають великі шанси успіху, у NICE погодились рекомендувати ці ліки у системі NHS, тобто для безкоштовного лікування всіх пацієнтів.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/health-35861202





Подібні статті: