Перелік всіх новин

Вівторок, 22.03.2016 - 10:59

Інфляція у СК залишається на рівні 0.3%

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
За даними британського Бюро Національної Статистики (ONS) за останні дванадцять місяців, до кінця лютого цього року, ціни споживчого кошика залишаються на рівні 0.3% річних.

Індекс Споживчих Цін Британії (CPI) за лютий цього року зріс тільки на 0.2%.

Упродовж минулого 2015-го року інфляція була на рівні 0%.

Інший критерій рівня інфляції, відомий як Індекс Роздрібних Цін (RPI), який на відміну від CPI включає в себе також і витрати на житло, упродовж лютого зріс на 0.3% і зараз перебуває на позначці 1.3% за останні дванадцять місяців.

Інші дані ONS показують, що державні запозичення в лютому цього року знизились менше ніж очікувалось та дорівнювали 1.7 мільярдів фунтів, що є вельми поганою новиною для канцлера.

Загальний дефіцит бюджету Сполученого Королівства на початок одинадцятого місяця цього фінансового року залишається на позначці 70.7 мільярдів фунтів. Канцлер поклав перед собою ціль утримати річний дефіцит бюджету на рівні 72.2 мільярди фунтів. Якщо за березень дефіцит перевищить 1.5 мільярди, канцлер не дотримається своєї цілі.

Найбільший вплив на такий низький рівень інфляції спричинили витрати британців на транспорт, тобто на такі речі, як вживані автомобілі, пасажирські перевезення та ровери.

Ціни також впали на зубні пасти та інші подібні речі особистого догляду.

Проте, упродовж лютого дещо зросли ціни на олію, молоко, сир та яйця.


джерело: http://www.ons.gov.uk/

Подібні статті: