Перелік всіх новин

П'ятниця, 25.03.2016 - 12:40

Сторджин пропонує накладати на багачів 50% податку


Перший міністр Шотландії, пані Nicolá Sturgeon повторила свої наміри збільшити податок на високооплачуваних шотландців до 50%.

Про це пані Сторджин заявила під час телевізійних дебатів на першому каналі телебачення БіБіСі Шотландія, котрі було присвячено майбутнім виборам до Парламенту Шотландії, який ще називають Голируд.

Пані Сторджин є лідеркою Партії Шотландських Націоналістів (SNP).

Учасниками дебатів також були: пані Kezia Dugdale - шотландські лейбористи, пані Ruth Davidson - шотландські консерватори, пан Willie Rennie - шотландські ліберал-демократи, пан Patrick Harvie - шотландські зелені та пан David Coburn - Партія Незалежності Сполученого Королівства (UKIP).

Вибори до Голируду відбудуться п'ятого травня цього року.

Від квітня 2017 року Парламент Шотландії отримує повноваження на право власного встановлення податкових ставок на території Шотландії.

На даний час цей податок, офіційна назва якого Higher Rate, все ще визначається центральним урядом СК, дорівнює 40% і накладається на суму річного доходу, яка перевищує 42 тисячі фунтів.

Пані Сторджин повторила свою обіцянку підвищити вищу ставку податку на дохід від 40% до 50% після того, як лейбористка пані Даґдейл звернулась до неї з проханням про підтвердження цієї обіцянки.

Після цього консерваторка пані Дейвидсон намагалась застерегти шотландське суспільство про те, що Шотландія може повільно стати частиною королівства з найбільшими податковими ставками, що у свою чергу стане фактором відлякування бізнесу та інвестицій від Шотландії.

Шотландський ліберал-демократ, пан Рені заявив про необхідність підвищення всіх податків на 1% для кращого фінансування освіти шотландців.

З іншого боку, пан Гарві (шотландські зелені) під час дебатів закликав до скасування податку місцевим радам, відомого, як Сouncil Тax, який за його словами відлякує людей від переселення на територію Шотландії.


Подібні статті:

Британці йдуть на позачергові парламентські вибори