Перелік всіх новин

Вівторок, 29.03.2016 - 22:51

«Táta» вирішила продати свій бізнес у Британії

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Індійський гігант виробництва сталі, компанія «Тáта» кілька хвилин тому повідомила, що на засіданні ради директорів було прийнято рішення про продаж металургійних комбінатів компанії, які розташовані на території Британії.

Дане рішення є надзвичайно важливим для багатьох тисяч працівників компанії, котрі постають перед великою ймовірністю втрати праці.

До сьогоднішньої зустрічі багато спостерігачів вважали, що компанія погодиться змінити свій погляд на майбутнє індустрії та зможе зберегти свій найбільший комбінат на території Британії - Port Talbot, який розташований в Уельсі разом з іншими британськими комбінатами компанії, котрі розташовані у містах Rotherham, Corby та Shotton.

Лідер лейбористів, пан Джéремі Кóрбин каже, що "глибоко занепокоєний цією новиною" та закликає уряд Сполученого Королівства втрутитись у цю справу.

Лідер уельської партії Plaid Cymru (Плайд Кумру), пані Leánne Wood, на своїй сторінці у Туитері написала: "Якщо ця новина з Індії є правда, то це просто розруха.".

Члени партії Plaid Cymru закликають до негайного скликання позачергової сесії Уельської Асамблеї (парламент Уельсу) та працювати разом задля порятунку металургійної індустрії Уельсу.".

Від долі металургійного комбінату Port Talbot залежать десятки тисяч робочих місць.

Інші статті на цю тему.

Tata Steel врізає тисячу робочих місць
Tata скорочує 1200 робочих місць
Профспілки закликають захистити британську металургію


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-35922046