Перелік всіх новин

Субота, 02.04.2016 - 09:27

Найбільший харчовий банк не справляється з напливом людей

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
Найбільший харчовий банк, який забезпечує харчі приблизно 50 тисячам бідних британців на півночі Англії застерігає, що через нестачу фондів стоїть перед ризиком зупинити свою діяльність.

Харчові банки є доброчинними складами їжі, куди звертаються люди, котрі головним чином через брак грошей, не можуть придбати собі їжу. Подібні харчові банки є звичайним явищем на території Британії. Коли у людей є надлишки продуктів харчування вони часом приносять їх у ці банки. Харчові банки також отримують гроші на придбання харчів від різних доброчинних організацій та приватних осіб.

Один з найбільших британських харчових банків під назвою «Newcastle West End», який розташований на півночі Англії, б'є на спалах, що через надзвичайно стрімкий потік споживачів, може дуже незабаром зачинити свої двері перед бідняками.

Останнім часом все частіше до харчових банків Британії звертаються не тільки безробітні, але й також багато з тих, що мають часткову роботу, яка все одно не дає їм можливості прожити від зарплати до зарплати.

Newcastle West End є доброчинною організацією і левину частку фондів для придбання харчів отримує від місцевого доброчинного трасту. Проте, через кілька років від початку свого існування, місцевий доброчинний траст, ім'я якого не називають, все більше своїх фондів спрямовує на інші речі. Куди само, також не повідомляється.

Між квітнем та вереснем минулого року з вище зазначеного харчового банку отримали їжу принаймні десять тисяч дітей.

Один з менеджерів банку, пан Matthew King каже, що різкі бюджетні скорочення уряду Торі у сфері соціального забезпечення призвели до того, що їх харчовому банкові доводиться обслуговувати просто катастрофічно велику кількість людей.

Разом зі скороченнями у соціальній сфері, центральний уряд також обмежив фінансування місцевих органів влади, котрі завжди фінансово допомагали подібним доброчинним закладам.

Пан Кинґ зокрема каже: "Люди звертаються до нас тому, що їм не вистачає грошей аби придбати собі їжу. Дуже часто це трапляється через врізання та затримку їх соціальної допомоги. Уявіть собі, що до нас приходять люди, яким доводиться долати відстані у 6 - 7 кілометрів. Мене бентежить те, що незабаром може трапитись так, що у нас закінчаться всі фонди. Додатковою причиною цьому є те, що в цьому році центральний уряд починає також врізати Допомогу працівникам з низькими доходами (Employment Support Allowance - скор. ESA), яка приблизно складає 30% сімейного бюджету малозабезпечених. Це означає, що наплив у наші заклади у найближчому майбутньому зросте ще більше.".

У даний час цей харчовий банк щотижня обслуговує приблизно 300 - 400 місцевих мешканців.

Цей банк є частиною незалежної доброчинної організації, яка має приблизно 400 подібних харчових банків, котрі діють по всій території Британії. За минулий фінансовий рік ця організація забезпечила знедоленим людям понад мільйон харчових пакетів. Назва організації - Trussel Trust.

За словами речників трасту, приблизно у сорока відсотках випадків люди звертались до харчових банків через те, що їм затримували виплати соціальної допомоги, за які несе відповідальність Департамент Праці та Пенсійного забезпечення центрального уряду (DWP).

Інші статті на цю тему:

Злидні: у Лондоні 200-метрова черга за безкоштовними харчами Злидні: у Лондоні 200-метрова черга за безкоштовними харчами12.02.2021
Британські дівчата надто бідні аби дозволити собі тампони

Торі врізатимуть 12 мільярдів щорічно

Молоді люди можуть залишитись без державної допомоги

Доброчинність - найкращий бізнес у Британії


джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/food-bank-newcastle-west-end-faces-closure-50000-esa-disability-cuts-a6963486.html