Перелік всіх новин

Понеділок, 04.04.2016 - 04:08

Чинну житлову політику уряду називають «соціальними чистками»

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Доброчинні організації та окремі політики вимагають від уряду негайних дій у своїй житловій політиці по всій території Британії та попереджають, що життя багатьох тисяч бездомних дітей постають перед ризиком через те, що вони зникають з уваги соціальних служб після того, як їх переселяють на інші території.

За даними журналістського розслідування щоденника «The Independent», вони виявили багато випадків бездомних дітей, які помирають від недбалості та насилля після того, як їх сім'ї було виселено за межі їх рідних населених пунктів.

Журналісти також повідомляють про те, що переселення бездомних родин у інші частини країни може бути результатом самогубств та інших жахливих вчинків.

Місцеві ради виселяють бездомні сім'ї за межі своєї території з безпрецедентною швидкістю аби заощадити якомога більше коштів у своїх бюджетах та максимально обмежити витрати на житлове забезпечення, які вони також змушені здійснювати на вимогу міністрів центрального уряду.

Дуже часто у таких переселеннях місцеві ради не мають великого бажання передавати інформацію одні одним про склад сім'ї та про всіх її членів. Це означає, що багато тисяч вразливих жінок та дітей залишаються поза увагою соціальних служб місцевих рад.

За даними Індепендент, принаймні 64'704 бездомних сім'ї було переселено з різних районів Лондона за період від липня 2011 до червня 2015 року.

Дослідження журналістів показує, що принаймні третину таких сімей було переселено у інші місцевості без передачі новим місцевим радам жодної інформації про ці сім'ї.

Згідно чинного законодавства місцеві ради зобов'язані разом з переселенням надавати повну інформацію про цих людей тим місцевим радам, котрі їх приймають на свою територію.

Різні доброчинні організації захисту дітей закликають центральний уряд до повного перегляду своєї політики у цій сфері.

Виконавчий директор доброчинної організації «Shelter», яка займається допомогою безхатченкам, каже: "Ми мусимо розуміти, що переселення бездомних дуже часто має погані, а часом й руйнівні наслідки на здоров'я та добробут людей і особливо дітей.".

Графік числа дітей, які живуть у тимчасових помешканнях


Число сімей, які було виселено з різних районів Лондонаджерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/charities-call-for-urgent-action-to-prevent-death-of-more-homeless-children-a6966601.html

Подібні статті: